ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:


واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟
عضو شوید
کنتور
تلفن همراه : نصب نرم افزارهای قرآنی برروی گوشی های سری N و60 نوکیا
فرستنده shahram در تاريخ ۱۳۸۵/۷/۵ ۴:۰۲:۵۸ (5515 بار خوانده شده)

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
-در این نرم افزار برنامه کل متن قران و اعراب ،ترجمه ،تفسیر ، صوت و امکان جستجو در متن قرآن به صورت رایگان نصب خواهد شد.
به گزارش خبر نگار خبرگزاری سلام مصطفی ترابی مدیر روابط عمومی گروه طلائی نیا (شرکت سخت افزار نیا) در کنفرانس مطبوعاتی نقش تلفن همراه در زندگی گفت:این گروه یکی از نمایندگان گوش های تلفن همراه نوکیا محسوب می شود که درکنار عرضه گوشی تلفن همراه به عنوان سخت افزار همیشه سعی کرده است که نرم افزارهای جدیدی را باتوجه به فرهنگ دینی کشور برروی گوشی های تلفن همراه نصب کند.
وی در ادامه افزود:این شرکت با همکاری شرکت همراه نرم افزارنوین توانسته نرم افزارهای جدیدی را از جمله نقشه تهران و اخیرا نرم افزارقرانی را برروی گوشی تلفن همراه نوکیا سری نصب کند.
وی ادامه داد:باتوجه به ایام ماه مبارک رمضان نرم افزار قرآنی برروی گوشی های سریN و60 نصب خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به استقبال مردم از نصب نرم افزارهای قرانی بروی گوشی های همراه وهمچنین شروع ماه مبارک رمضان این نرم افزارها به صورت رایگان بروی گوشی ها ی فوق نصب خواهد شد.
در ادامه عباس تقی زاده مدیر عامل شرکت نرم افزار نوین گفت:این شرکت توانسته طی دو سال گذشته محصولات نوین و متنوع نرم افزاری را ارائه دهد وی با اشاره به اینکه در زمینه بومی سازی نرم افزار های گوشی تلفن همراه در کشورفعالیت چندانی صورت نگرفته گفت:ما توانسته ایم با بررسی بروی نرم افزارهای خارجی ، نرم افزارهای داخلی را با قابلیت بهتر و متناسب با فرهنگ کشور تولید وطراحی کنیم.
مدیر عامل شرکت نرم افزار نوین در ادامه با اشاره به نصب نرم افزار قرآنی برروی تعدادی از گوشی های نوکیا گفت:در این نرم افزار برنامه کل متن قران و اعراب ،ترجمه ،تفسیر ، صوت و امکان جستجو در متن قرآن به صورت رایگان نصب خواهد شد.
وی ادامه داد: نرم افزار مفاتیح ، اذان،کتاب حافظ و شاهنامه فردوسی به زودی از سوی این مرکز ارائه خواهد شد.
تقی زاده با تاکید بر اینکه تکثیر غیر مجازنرم افزاردر کشور یکی از مشکلات حاکم بر جامعه است گفت:با توجه به فعالیت های صورت گرفته ظرف دو سال می توانیم ادعا کنیم هیچ کدام از نرم افزارهای تولید شده در این شرکت از روی آنها کپی نخواهد شد.سایر خبر ها
۱۳۹۴/۸/۳ ۰:۵۷:۳۸ - اهمیت صبحانه در کودکان
۱۳۹۴/۳/۱۳ ۱۴:۳۲:۵۸ - غذاهای نابود‌کننده چربي های شکم
۱۳۹۴/۲/۵ ۱۷:۰۶:۰۰ - چرا من چاق می شوم؟
۱۳۹۴/۱/۱ ۸:۳۰:۰۰ - روش های ساده برای کاهش فشار خون
۱۳۹۳/۱۱/۸ ۲۱:۲۸:۲۰ - کودکان و سبزیجاتاین خبر را در این سایت ها بوک مارک کن

                     

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه